Портал "Укрмедіабанк" > Медіапланування

Медіапланування

    За допомогою нашого сервісу Ви можете легко вивчити ринок ЗМІ України, порівнювати вартості розміщення реклами в різних виданнях/ каналах/ порталах; вибирати компанії, що цікавлять Вас, і розробити Ваш власний медіаплан, найбільш ефективний для Вас.

    Більше того, Ви можете за символічну плату придбати знижку на розміщення реклами в виданнях. Величину знижок дивіться у відповідній графі каталогу. Сервіс медіапланування працює абсолютно безкоштовно, зручно та швидко. Ви можете створити тестовий медіаплан. Якщо ж Ви бажаєте, щоб створені Вами медіаплани зберігалися, – реєструйтеся, і отримайте додаткові можливості.

 

Що таке медіапланування?

    

    Медіапланування (mediaplaning) – планування рекламних кампаній, сенс якого зводиться до вибору оптимальної програми розміщення рекламного матеріалу. Як критерій оптимальності використовують, як правило, один або декілька параметрів комунікативної ефективності плану рекламної кампанії. Багато рекламодавців думають, що Медіапланування – це непотрібне грамотному бізнесменові і вигадане великими рекламними агентствами лише для викачування грошей з багатих клієнтів. Але насправді,   Медіапланування – важливий інструмент прогнозування та аналізу, без знання якого працювати на ринку реклами сьогодні складно, а завтра буде просто неможливо. Суть терміну – в поєднанні американського media, що означає усі засоби поширення реклами, включаючи будь-які засоби масової інформації і зовнішню рекламу, з улюбленим вітчизняним плануванням. Тобто – оптимальне планування рекламного бюджету при виборі каналів розміщення реклами. Інакше кажучи – досягнення максимальної ефективності рекламної кампанії, оскільки без професійно "обрахованого" медіаплану будь-які розмови про ефективність реклами навряд чи обґрунтовані.  

    Медіаплан створюється для того, щоб донести рекламне повідомлення до певної частини населення, причому, протягом заданого часу і відповідну кількість разів ефективне для досягнення цілей рекламної компанії. Цілі реклaмнoї кaмпaнії в прoсуванні тoвaру нa ринoк, збільшенні прoдaжів, збільшення популярності тoвaру або послуги, ріст відвідування сaйту або тoргoвoї мережі. Ці цілі мoжуть переслідуватися як окремо так і разом.

     Це мистецтво точного попадання в ціль. А якщо Ваша мета зайняти лідируючі позиції і отримати від рекламної кампанії реалізації усіх поставлених завдань – то без чіткого продуманого медіапланування не обійтися.


    Для користувачів:
    
      
   Реєстрація    Забув пароль